KDO JSME?
 
 Jsme křesťané, kteří věří v živého Ježíše Krista, který změnil naše životy.Od července roku 2012 jsme byly vyslani a působíme jako misijní společenství, pro obyvatele Ústeckého Kraje.  Hlásáme dobrou zprávu-evangelium o záchraně a pomoci v Ježíši Kristu, který je pro každého člověka. Spolupracujeme s mateřskou církví v Ostravě, kterou vede pastor  Oskar Najt.   Web:  https://krestanska-misie-ostrava.webnode.cz/
 
 
 
finance a podpora ?
Věříme biblickému principu darů a Božího zaopatřeni.
 

 

PROČ TO DĚLÁME ?

Záměrem naší činnosti je seznamovat lidi s křesťanskými  hodnotami a principy, a tak jim  pomáhat vytvářet podmínky pro zkvalitnění jejich morální, sociální a společenské situace. Věříme v trojjediného Boha, který vše stvořil. Věříme, že skrze Božího Syna – Ježíše Krista mohou být lidé zachráněni, změněni a uzdraveni, tak jak o tom hovoří Bible. Takto změněný člověk zakoušející realitu všemohoucího Boha může vést hodnotný zodpovědný způsob života, osvobozený od drog, alkoholu, cigaret, morálních a společenských přestupků a deliktů. Proto je součástí naší práce uvádět ve známost zprávu o Ježíši Kristu – evangelium tak, aby lidé mohli zakusit, že jeho existence je skutečná a mohli se pro něj rozhodnout a následovat jej. Pro ty, kteří se tak rozhodnou, poskytujeme následnou péči ve formě biblického vyučování a poradenství v otázkách křesťanského života.

 

DĚTI A MLÁDEŽ

 

Důležitou součástí naší činnosti je práce s dětmi a mládeží, neboť ony jsou budoucí generací  naší populace. Cílem této práce není jen momentální krátkodobá aktivita, která by jim pomohla užitečně využít volný čas, ale také vklad pro jejich budoucnost. Vyučováním a osvojováním křesťanských principů v útlém věku je možno u dětí a mládeže  vypůsobit trvalou změnu v jejich charakteru, myšlení a chování tak, aby se nenechaly strhnout zhoubnými negativními vlivy svého okolí (drogy, alkohol, automaty, předčasný sex, kriminální činnost), ale aby se dovedly  od těchto škodlivých životních trendů oddělit. Věříme, že právě  mladá generace, jejíž život je proměněný a zbudovaný na křesťanských principech může  v budoucnu ovlivnit životy lidí ve svém okolí.

Kontakt

Vedení sboru: Pastor Petr a Lucie Bihariovi

bihariovi@seznam.cz

Pomocní Vedoucí Pastýři
Vojtěch a Simona Redaiovi
Richard a Alexandra Mižigarovi
Jan a Lucie Mikovi

tel: 603 309 246

Vyhledávání

Svědectví

10.09.2017 23:41

Testimony

Ivan a Romana
Jmenuji se Ivan, děkuji Bohu za milost, kterou mi dal, můj život bez Ježíše Krista byl plný prázdnoty
Byl jsem člověk, který hledal něco a nikdy jsem to nenalezl, byl jsem prodejcem drog, i sam jsem brával, ale když přišel do mého života Ježíš, byl jsem osvobozený a dnes je můj život plný naděje, že chci sloužit Bohu celým srdcem.
Jmenuji se Romana,děkuji Ježíši za změnu našeho života
Než jsme se setkali s Ježíšem, stále jsem se bála, protože jsme doma ukrývali drogy někdy jsem nemohla spát,  bála jsem se policie, dnes se mohu radovat a následovat Ježíše Krista. Je konec mého strachu a závislosti na drogách.
Díky Bohu za jeho milost
 
Jan a Maria
 
Jmenuji se Jan předtím, než jsem přijal Ježíše do svého života, tak jsem byl člověk, který pil alkohol, když jsem poznal Ježíše tak se můj život změníl dnes jsem svobodný a následují Ježíše Krista 
Jmenuji se Marie, přijala jsem Ježíše do svého života jako pána a dnes je můj život šťastný
Díky Bohu, že jsi mě našel, v životě jsem dvakrát trpěla klinickou smrtí a díky Ježíši za to, že mě zachránil měla jsem operaci srdce, všechno dopadlo dobře. Dnes s manželem následujeme Ježíše.
Ježíš nás zachránil před smrtí a alkoholem.
 
 
 
Eva a Milan

Můj život byl o trápení bolesti a zklamání. Chvíli bilo, dobře ale hned se zas vše změnilo ve špatné. Do mého života přišel muž dnes jeto můj manžel, myslela jsem, že se vše změní, ale naopak bral drogy, takže to bylo, horši. 

Do našeho, života přišla chudoba,nemoc a k tomu, když jsi našel práci tak  parta se kterou pracoval, nám hodně zasahovala do života, tak že se začal ještě víc měnit a ubližoval mi tak jsem, ho nepoznávala, byla jsem, zraněna ve svém srdci myslela jsem si, do koho jsem se to vlastně zamilovala. 

Začala jsem volat k bohu o pomoc, že už nechci takhle žit, že on je moje jediná pomoc, a pak se stal, zázrak únor 2012 přišel k nám švagr a říkal, že poznal Ježíše a že k nim chodí nějaký pastor Petr, tak jsme sním šli na skupinku, a tam jsme konečně dostaly naději znovu žit, radostným životem. Přijaly jsme pana Ježíše do svého života a dnes jsme, štastni. Jsme manžele a máme tři děti. Hořkost, nenávist, odsuzovaní, to vše odešlo, starej život je přič žijeme, novým životem pro Ježíše.¨

(Milan

Miluji svoji manželku, svět myji chtěl, vzít, ale Bůh myji, vrátil. 

Dnes jsem svobodny od drog , vše je nové

Přeji každému člověku, aby poznal Ježíše, protože on je jediná cesta pravda a život, Amen. 

 

 

sbory KM

Město Pastor mobil webové stránky  skype            napiš

Ostrava CZ

Oskar Najt

732 242 810

stránky sboru

pastor.oskar

e-mail

Brno 

Pavel Tóth

605193 597 

stránky sboru

pavel.toth7

e-mail

           
Nové Město n.M. Evžen Jano        

Hranice CZ

Vasil Grundza

 

stránky sboru

 

e-mail

Karviná CZ

Lukáš Ferenc

736 188 835

stránky sboru

 

e-mail

Mimoň       Česká Lípa

Lukáš Červeňák

605 985 080

stránky sboru

lukas.cervenak93

e-mail

Litvínov, Kadaň, Jirkov, Ústí n.L.

Petr Bihari

603 309 246

stránky sboru

petr_bihari

e-mail

           
Bradford UK Vojtěch Jano +44 7778 733138      
Sheffield UK Rudolf Ferenc +44 7879 706325   rudolfferenc  Více zde: https://krestanska-misie-ostrava.webnode.cz/dalsi-sbory-km/

 
 
                                       
                                       
                                       
 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode