Testimony

10.09.2017 23:41
Ivan a Romana
Jmenuji se Ivan, děkuji Bohu za milost, kterou mi dal, můj život bez Ježíše Krista byl plný prázdnoty
Byl jsem člověk, který hledal něco a nikdy jsem to nenalezl, byl jsem prodejcem drog, i sam jsem brával, ale když přišel do mého života Ježíš, byl jsem osvobozený a dnes je můj život plný naděje, že chci sloužit Bohu celým srdcem.
Jmenuji se Romana,děkuji Ježíši za změnu našeho života
Než jsme se setkali s Ježíšem, stále jsem se bála, protože jsme doma ukrývali drogy někdy jsem nemohla spát,  bála jsem se policie, dnes se mohu radovat a následovat Ježíše Krista. Je konec mého strachu a závislosti na drogách.
Díky Bohu za jeho milost
 
Jan a Maria
 
Jmenuji se Jan předtím, než jsem přijal Ježíše do svého života, tak jsem byl člověk, který pil alkohol, když jsem poznal Ježíše tak se můj život změníl dnes jsem svobodný a následují Ježíše Krista 
Jmenuji se Marie, přijala jsem Ježíše do svého života jako pána a dnes je můj život šťastný
Díky Bohu, že jsi mě našel, v životě jsem dvakrát trpěla klinickou smrtí a díky Ježíši za to, že mě zachránil měla jsem operaci srdce, všechno dopadlo dobře. Dnes s manželem následujeme Ježíše.
Ježíš nás zachránil před smrtí a alkoholem.
 
 
 
Eva a Milan

Můj život byl o trápení bolesti a zklamání. Chvíli bilo, dobře ale hned se zas vše změnilo ve špatné. Do mého života přišel muž dnes jeto můj manžel, myslela jsem, že se vše změní, ale naopak bral drogy, takže to bylo, horši. 

Do našeho, života přišla chudoba,nemoc a k tomu, když jsi našel práci tak  parta se kterou pracoval, nám hodně zasahovala do života, tak že se začal ještě víc měnit a ubližoval mi tak jsem, ho nepoznávala, byla jsem, zraněna ve svém srdci myslela jsem si, do koho jsem se to vlastně zamilovala. 

Začala jsem volat k bohu o pomoc, že už nechci takhle žit, že on je moje jediná pomoc, a pak se stal, zázrak únor 2012 přišel k nám švagr a říkal, že poznal Ježíše a že k nim chodí nějaký pastor Petr, tak jsme sním šli na skupinku, a tam jsme konečně dostaly naději znovu žit, radostným životem. Přijaly jsme pana Ježíše do svého života a dnes jsme, štastni. Jsme manžele a máme tři děti. Hořkost, nenávist, odsuzovaní, to vše odešlo, starej život je přič žijeme, novým životem pro Ježíše.¨

(Milan

Miluji svoji manželku, svět myji chtěl, vzít, ale Bůh myji, vrátil. 

Dnes jsem svobodny od drog , vše je nové

Přeji každému člověku, aby poznal Ježíše, protože on je jediná cesta pravda a život, Amen.